Čo sa stane ďalej?

Čo sa stane ďalej?

Ahoj Stopár, ahoj Stopárka!

Táto výzva zatiaľ nemá číslo. Nie všetko totiž musí byť hneď očíslované a v poradí.

Ako už zrejme vieš, 2. výprava sa začína 1.6.2018. Teraz môžeš prejaviť svoju fantáziu.

Napíš kto je tvojím obľúbeným hrdinom z Pravdozeme a čo by si ho nechal zažiť, ak by si bol ty autorom pokračovania jeho príbehu

Svoju odpoveď napíš do políčka “pridaj komentár” pod tento text. Použi aj svoje stopárske meno.

Nad tým, čo napíšeš však najprv porozmýšľaj. Môže sa totiž stať, že práve tvoja fantázia sa v Pravdozemi stane skutočnosťou. Tak aby sa nestala nejaká neželaná neplecha.

 • Ak sa ti zapáčia niektoré z už napísaných komentárov, opečiatkuj ich stlačením  pri komentári. Vždy, keď komentár dostane pečiatku, zjaví sa na chvíľu v Pravdozemi a budú si ho tam môcť prečítať.
 • Ak ešte nemáš dočítanú prvú knihu, teraz je na to vhodný čas.
 • A pokiaľ nie si súčasťou druhej výpravy, zaregistruj sa čo najskôr.

FF

Zdieľaj s priateľmi

This Post Has 62 Comments

 1. Avatar
  YFIX

  Chymeros – pokojne nech sa sním deje čokoľvek, ale aj tak mám nápad. Mohol by si nájsť nejakú milú, dobrú, nebojácnu slečnu a začať s ňou chodiť na “rande”.

 2. Avatar
  kuchar HUHU

  môj naj hrdina je Chymeros nechal bi som ho zažiť to ze bi skočil do portalu ktori vedie do 2 dimenzie

 3. Avatar
  Bonnie

  Bola by som rada keby na mape bol aj les vlkov,keby som bola v tej knižke.Chymerosovi by som chcela pomôcť aj z niakymi ťažkostami a problémami,v klude by som mohla aj s ním chodiť na všeliaké miesta.

 4. Avatar
  Bonnei

  Vlčia Královna-chcela by som byť vlčia královna preto lebo moji podaní by boli vlci a pomáhali by hlavne mne a iným a hlavne chymerosovi,moja schopnosť by bola rozumieť vlkom,to len tak niekto nevie.

  1. Avatar
   Šťastko
   1

   Súper meno že: Vlčia kráľovná

  2. Luna Draconis
   Luna Draconis

   Vládkyňa vlkov? Hmm…. Tuším sa ti jeden zo Strieborných vlkov z lunoplání trochu vymkol zpod kontroly… Saroyan je toho dôkazom ;D Hehe..

   1. Avatar
    StudiMoonTV

    To bolo divné :/….

 5. Avatar
  Saskenec

  Jednoznacne Vertigos – odvazny a spravodlivy, vzdy ochotny pomoct Chymerovi

 6. Avatar
  Via
  1

  CHYMEROS – chcela by som aby preplával morceán a vrátil sa späť do Pravdozeme.
  Nech ostane v Pravdozemi navždy, nech už do Čudnosveta nikdy nepôjde.

 7. Avatar
  Olka
  8

  Možno je to trochu čudné ale mne sa páčili Orwelovia. Chcela by som aby sa po každom svete túlali iné časti ľudského tela napr. nos, ucho, zub, chodidlo…
  Tak tiež sa mi páčila aj Blue a chcela by som aby sa zoznámila so svojimi súrodencami: Yellow, Brown, Black, Purple, Green, White, Grey, Red, Orange…
  Drevil je tiež pre mňa skvelá postava, mohol by učiť aj nejaký predmet v tej škole kde učia deti lebo podľa mňa je tieš dušovv stále dieťa.
  Páči sa mi aj Saroyan musí byť smutný keď je iba jeden na svete a tak by som mu priala aby si našiel Ráchell ktorá je vlastne mačkotiker a žije v Kozmoverzume a nešťastnou náhodou ju vietor priniesol do Pravdozeme keď bola ešte maličká prajem im aby spolu mali tri detičky
  Chcela by som podporiť aj Chaotínku aby si založila vlastný jazykovedný ústav spojený s výukou a poradňou ako napiecť dobrý koláč, ako vedieť rýchlo pozametať keď príde návšteva, ako vedieť zakúriť v peci bez dreva a zahasiť oheň bez vody.

  1. Avatar
   Bonnie

   Bola by som rada keby na mape bol aj les vlkov,keby som bola v tej knižke.Chymerosovi by som chcela pomôcť aj z niakymi ťažkostami a problémami,v klude by som mohla aj s ním chodiť na všeliaké miesta.

 8. Avatar
  Sarautea
  1

  Ja som napísala na gmail chymeros@chymeros.sk svoj nápad na novú postavu. Ak sa to páči Danielovi Hevierovi, môže to napísať na web.😉

 9. Avatar
  Detektívka K
  5

  Čina Melville je veľký pomocník a záchranca.Bola by som rada keby si to uvedomovali aj obyvatelia pravdozeme a vedeli by mu za to spoločne poďakovať.Preto by bolo super keby mu pripravili tajnú oslavu mnou nazývanú ĎAKOSLAVU.Bola by to veľká akcia,na ktorej vy sa stretli všetci,ktorých Čina Melville kedy zachránil.Tam by mu vzdali svoju veľkú vďaku a dali mu pripadne aj malé darčeky.😃😁😊😊😊

 10. Avatar
  pátračka
  4

  Mojou obľúbenou postavou je DYMA. Nech zažije ešte veľa dobrodružstiev s Chymerosom ( ak ho vôbec pozná ) 🙂 :* 🙂 🙂 🙂 🙂

 11. Avatar
  pátračka
  4

  Mojou obľúbenou postavou je DYMA. Nech zažije ešte veľa dobrodružstiev s Chymerosom ( ak ho vôbec pozná ) 🙂 :* 🙂 🙂 🙂 🙂

 12. Avatar
  kaťuš
  7

  Moje najobľúbenejšie postavy sú Kirkesor a Engaard. Kedže na nich Chymeros videl niečo – všetko tajomné tak by som im priala aby ten príbeh, ktorý Chymerosovi ešte nepovedali bol taký, že keby si ho Chymeros vypočul tak by sa ním inšpiroval a urobil to isté.
  Napr. 1. Mohlo by to súvisieť s tou školou kde deti učia dospelých. Dvijičky by ho tam tými ich trikmi preniesli a on by sa stal riaditeľom tej školy.
  2.Mohli by ho učiť tie ich triky. On by ich používal a oni by sa rehotali na tom ako mu nejdú.
  3.Vydal by sa hľadať kľúč, ktorý by bol dobrý na všetky zámky.

 13. Avatar
  Saperecho
  12

  Inak, kto iný si všimol, že mená Kirkesor a Engaard sú vytvorené z mena filozofa Sørena Kierkegaarda? Inak, som Šimon Kirňak a až teraz mi došlo, ako mám podpisovať komentáre.

  1. Daniel hevier
   Daniel hevier
   9

   Saperecho bravo. Je to tak.

  2. Fictus Fabulus
   Fictus Fabulus
   6

   Šimon, skladám poklonu Tvojmu dôvtipu. Väčšina mien je nejakou prešmyčkou alebo zašifrovanou skladačkou, ale nečakal som, že ich niekto odhalí. Ty si to dokázal! Stále mi nejde do hlavy, ako sa Ti to podarilo. Mám na to iba jedno vysvetlenie: si mimoriadne bystrý a všímavovnímavý.

 14. Avatar
  Šimon Kirňak
  12

  Nemám obľúbenú postavu, všetky sú skvelé, ale Chaotínka sa mi páči, pretože sa ako jediná soviňonka presadila. Prial by som jej, aby sa stala soviňonskou ministerkou školstva a pomohla viacerým soviňonkám presadiť sa.

 15. Avatar
  Ebbie
  5

  Dyma bojovnicka a najblizsia priatelka Chymerosa

 16. Avatar
  J
  10

  Z knihy bolo veľmi ťažké si vybrať jednu postavu, ktorá by sa mi najviac páčila. Mne príde blízky Nyck Jaskyňa. Priala by som si, aby silou svojich básní porazil zlé sily a nastolil mier. Jeho verše naozaj hovoria do duše. Za asi najzáhadnejšiu postavu by som označila ToYen. Už len jej meno prezrádza, že je v nej niečo tajomné.
  Veľmi sa mi páčili aj dvojčatá Kirkesor a Engaard. Tieto dve tajomné deti je veľmi ťažké pochopiť, ale ich tajomnosť nesymbolizuje nič zlé. Asi..
  A to by som nebola ja, keby som sem nezapojila aj Dymu. príde mi trochu plachá ale aj odvážna. Naivná aj nedôverčivá. Aj pre ňu zrejme platí príslovie ,,Zjavy nie sú javy. Prízraky nie sú príznaky. A úkazy nie sú dôkazy.
  Okrem toho zbožňujem, Vertigosa, Činu Melvilla, skupinu Fire band, soviňonov.. A Chymerosa
  Predsa len, Chymeros je niekto, kto svojím správaním robí zo seba NIEKOHO. Dúfam, že sa ešte niekedy stretne so svojimi bratmi a sestrami z Trištvrti a zažije v Pravdozemi ešte veľa dobrodružstiev. A keď príde čas, možno sa vráti domov…

  1. Avatar
   Tak sa mi to páči
   7

   Moje meno je Tak sa mi to páči, nie ,,J”

 17. Avatar
  Jurčo
  8

  Herkos- bojovník na čiernom mraku.

 18. Avatar
  Dimun999
  9

  Vertigos – zjavenie jeho ducha alebo oživenie.

Pridaj komentár