Tímovník

Fictus Fabulus – Daniel Hevier

FICTUS Fabulus

Spisovateľ, maliar, hudobník, textár piesní, príležitostný raper a učiteľ detí, ktoré nechodia do školy. Keď si už myslel, že si konečne odpočinie a zažije zaslúžený pokoj, musel sa pustiť do pátrania po chlapcovi, ktorý sa mu stratil. (Daniel Hevier)

 

 

 

 

Myška Chmeroska- Marianna Hevierová

MYŠKA Chymeroska

Hoci je vyštudovaná inžinierka ekonómie, má veľký cit pre pekné veci. Najradšej by bola, aby všetko pekné bolo zároveň aj dobré. Jej optimizmus je už v tomto stave nevyliečiteľný. V našej výprave má na starosti spojiť prízemie s vrchnými poschodiami – čiže každodenné potreby so snami a fantazírovaním. (Marianna Hevierová)

 

 

 

 

DEX – Dušan Noščák

DEX

Najpokojnejší člen našej výpravy. Hovorí ticho a usmievavo a slovo “rieše-NIE” sa v jeho podaní vždy zmení na rieše-ÁNO. Má rád prírodu a rád zjednodušuje zložité veci. Vytvoril nám túto stránku. (Dušan Noščák)

 

 

 

 

BOBEŠ – Robert Hlásny

BOBEŠ

Počítačový expert a dynamický chlapík s motorom v tele. Rozvášny, čiže vášnivý i rozvážny zároveň. Má rád problémy, pretože ich môže vyriešiť. Neustále v pohybe. Na našej výprave sa venuje SSSS (stratégii softvérovej systematizácii sieťovania). Ak netušíte, čo to môže byť, nič si z toho nerobte. To z nás nevie nikto. (Robert Hlásny)

 

 

 

MATTI – Ľubomír Ondruš

MATTI

Nezabudol na detské sny malého dobrodružného chlapca, ktorý túži objavovať. Preto odložil riaditeľský oblek a manažérsku kravatu a pridal sa na túto výpravu. A prišiel veľmi vhod, pretože potrebujeme skúseného manažéra a finančníka, aby sme mohli uskutočniť všetky naše predstavy. (Ľubomír Ondruš)

 

 

 

 

Zdieľaj s priateľmi