Tretia výzva: Odkaz do Pravdozeme

Ahoj Stopár, Stopárka!
Máme potvrdené, že v Pravdozemi sa na chvíľu zjaví každý komentár vždy, keď dostane novú pečiatku . Je to skvelá správa. Táto vymoženosť nám umožňuje posielať do Pravdozeme jej obyvateľom odkazy.

Výzva preto znie:

Napíš odkaz niekomu do Pravdozeme. Môžeš pridať tiež príbeh, ktorý by si mu doprial zažiť. V pokračovaní sa možno práve tvoja fantázia stane skutočnosťou.

Ak rád/rada kreslíš, môžeš nakresliť a poslať obrázkový odkaz.

Odfoť ho a zaves na instagram s hashtagom #chymeros #odkazdopravdozeme

Budeme radi, ak sa tiež pridáš medzi sledovateľov instagramu Chymeros

Pokiaľ nie si na instagrame, pošli obrázkový odkaz cez formulár.

 •  Komentáre, ktoré sa ti páčia  nezabudni opečiatkovať. 
 • Ak ešte nemáš dočítanú prvú knihu, teraz je na to vhodný čas. Ukážku nájdeš tu.
 • A pokiaľ nie si súčasťou druhej výpravy, zaregistruj sa čo najskôr.

FF

132 názorov na “Tretia výzva: Odkaz do Pravdozeme”

 1. Ahoj Vertigos ako sa máš chcel bi som aby si ma naučil bojové umenie
  s pozdravom kamienok????????????????

 2. Žeravý kamen

  Ahoj Čina vedel bi si mi prosim povedat kolko má rozhľadna milimetrov?
  S pozdravom Žeravý kameň

 3. Ahoj Vertigos naučíš ma prosím bojové umenie ? S pozdravom Hronozom ????????????????

 4. Máš smolu Hronozom Vertygos to naučí len mňa????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????⚔️⚔️⚔️????????????

 5. Ružové prasiatko

  Ahoj chymeros mohol by si mi vysvetliť alebo povedať aké dobrodužstvá plánuješ?

  Tvoje????

 6. Slečna Múdra

  Chaotínka, si moja obľúbená postava, a dúfam, že sa ešte v knihe objavíš

 7. Ahoj Vertigos moc rada by som sa naučila tvoje bojové umenie. Bolo by to skvelé. S pozdravom Jigsaw.

 8. Ahoj Chimeros prajem ti aby si v Pravdozemi stretol samých dobrých ľudí. Príď ma niekedy navštíviť do môjho vesmírneho domu. Riad sa hviezdami tie ti pomôžu. S pozdravom tvoja kamarátka Universum.

 9. Ahoj CHYMEROS !

  Mohol by si mi porozprávať o tvojích snoch?
  Aký je tvoj veľký sen?
  Chcela by som zažiť tiež také dobrodružstvo ako ty

 10. Ahoj Chymeros. Rada by som sa s tebou stretla v knihe ak to dovolí FF. Chcela by som vedieť, ako sa volajú tvoji rodičia a ako si sa volal v Čusnosvete.

 11. Ahoj Chymeros ……..
  Mohol by si ma naučiť ako sa orientovať ked si sa niekde stratil?

 12. Chymeros pomaly blúdi cestičkami, až sa nakoniec dostane na malú čistinku, ktorá je posiata drobnými farebnými kvietkami. Na nej sa pasú ovečky. Tie však nie sú len také OBYČAJNÉ ovečky. Na miesto vlny ich pokrýva cukrová vata so svetlučko modrým alebo zeleným nádychom. Ovečkám svietia nádherne lesklé očká. Na chrbte majú malé krídielka, ktoými sa vznášajú. Každá ovečka má zlatú šnúrku previazanú okolo krku. Na šnúrke je strieborný lístoček s ich menom. Ovečka menom Blui (ako modrá po anglicky – blue) odnesie Chymerosa do ríše ovečiek a lietajúcich žltých zajačikov. 🙂

 13. Ahoj Dyma, si moja najobľúbenejšia postava( spolu s Chymerosom ale teraz píšem Tebe) prosím Ťa nauč ma liečiť tým Bohzdravom, prosííím. A prajem Ti aby si sa naučila lietať ( a potom by si to naučila aj mňa). Ahoj Dyma 🙂

 14. Ahoj Dyma naučila by si ma liečiť Bohzdravom Prosím a potom ti prajem aby sI sa naučila letieť mám ťa najradšej z celého príbehu Ahoj tvoja Džula

 15. Ahoj Chyneros,
  Mohol by si rozprávať o svojej rodine, čo robíš vo svojom voľnom čase, ktoré máš najradšej predmety v škole, o svojich kamarátoch,…

 16. Ahoj dyma
  Ako sa máš? Ja by som ti mohla rozprávať o čom chceš môj príbeh je o mojej best friends bolo to v lani my sme sa s kamoškou pohádali a už sme sa spolu nebavili ale časom sme sa zase znovu zblížili

 17. CHYMEROS ,si moja obľúbená postava a bolo by super keby si sa v pravdozemi stretol s morskými pannami mám už síce 10 (tento rok jedenásť )ale morské panny sú podľa mna naj s pozdravom Hahanka

 18. Nevedel som sa rozhodnúť ktorého hrdinu si vybrať všetci sú skvelý ale vybral som si DYMU podľa mňa sa veľmi hodíš ku CHYMEROSOVI fakt k sebe patríte Dyma ver Chymerosovi.

 19. Gepard detektív

  Chymeros, priala by som ti aby si sa v tejto časti stretol s nejakým strašidelným tvorom ( napr. vlkodlakom, upírom…)

 20. mohli by mu z neba padať vety, ktoré povedal jeho ujo a jemu by zacalo byť smutno či že by ho ho tak nahodilo do takej formy ze musím sa stretnuť s svojim menom a a pomahali by mu pri tom nejake stvoreia ku ktorým by si hladal cestu a oni by mu hovorili niečo tej krajine……. prepačte za gramatiku

 21. Odkaz madam belatar: dobrý deň madam belatar ste moja najobľúbenejšia postava len neviem či si mám o vás myslieť že ste zlá alebo dobrá ale ja dúfam že ste dobrá predstavujem si vás ako krásnu ženu v dlhich bielych šatách a odporúčam Vám zažiť ísť do bratislavského McDonaldu dajte si happy meal s hranolkami nugetkami a džúsov zoberte si hračku ALE NEJEDZTE JU NENI DOBRÁ ale ak sa ju už rozhodnete jesť dajte si k tomu aspoň omáčku.

 22. Ahoj, Dyma tiež veľmi, veľmi rada tancujem na tanečnú chodím 6 rok a chcela by som aby si pretancovala celý svet a prišla ma navštíviť.

 23. Chaotínka upratuj ten zmätok
  a vôbec sa nezdržuj /nezdružuj/.
  Chaos vládne vo svet,
  vy soviňoni o tom neviete.
  Skúste počúvať náš hlas
  my , detváky, myslíme na vás.
  Vašu pomoc potrebujeme,
  ďalšie dobrodružstvá s vami zažijeme.
  S Chymerosom v Pravdozemi,
  kde sa našli Hadozemi /bytosti modrozelenej farby podobné hadom so zemeguľou v priesvitnom tele/.
  Tie zo zeme vyliezajú
  Chymerosa napadajú.
  Zahubí ich iba on
  svojím príbehom,
  v ktorom Chaotínka prišla
  a Chymerosa v záhube našla.
  Urobila v jeho hlave poriadok,
  aby nemal vo vzťahoch a v menách a bytostiach jednoducho v živote – zmätok.
  Zmätok Chymeros v hlave nemá,
  Chaotínka však zostala nemá.
  Chymeros zničil Hadozema svojím novým komixom,
  kde bol Hadozem veľkým hrdinom ú to sa mu tak zapáčilo byť mediálna hviezda,
  že Chaotínke hlas vrátil
  a navždy sa v komixovom príbehu stratil.

 24. Chymeros, na svojich cestách postretáš isto mnoho pútnikov, ktorý podobne ako Ty cestujú. Možno tiež majú svoje poslanie. Niekde v lesoch chodí tajomná postava zahalená v tmavom plášti, po boku jej visí meč. Spod kapucne jej v bledej strohej tvári svietia šedé oči. Keď si ju zhodí, ukáže sa hriva tmavých, miestami prešedivených vlasov, avšak jeho vyzjabnutá tvár stále pôsobí neobyčajne mlado. Tento vychudnutý pútnik je možno priateľ, alebo nepriateľ, je obozretný, rýchly a skrýva sa v tieňoch. Je to lovec, na ktorej strane však stojí? Loví nepriateľov, ale čích nepriateľov. Hranica medzi dobrom a zlom je veľmi tenká a u tohto nezhovorčivého cestovateľa si nemožno byť na ničom istý. Možno vám chce pomôcť, alebo vás doviesť do skazy a temnoty a vlastne prečo chodí sám, zadumane pod hviezdami. Nepovie svoje meno, jeho bytosť je zahalená tajomstvom. Často sa ho ľudia obávajú pre jeho odpudivý vzhľad, ktorý už nejedného odradil. A ktovie, možno je prenasledovaný a túži po priateľstve.

 25. Odkaz pre Chaotínku:Milá Chaotinka myslím že je skvele že v Sovô je aj soviňonka si super mám ťa rada????

 26. Milý Chymeros, a tiež všetky deti v Pravdozemi a prenikajúce do nej. Pravdozem je veľmi zaujímavá krajina/svet. Dúfam, že v budúcnosti sa dozvieme viac o živočíchoch, ktoré tam žijú. Som rada že môžem súčasťou tejto výzvy!

 27. Odkaz pre Dymu: Milá Dyma pretancuj celí svet adotancuj sa až ku mne do medzilaboriec 🙂

 28. Čau Chimeros nechceš sa stať tréner pokemonov ,viber si aké pokémoni sa k tebe hodia alebo Bystrica si mohol si vybrať podľa písmena CH.????
  P.S. Pozvi Dymu na rande možno to doťiahneš až tam že ju požiadaš o ruku a ona bovie ANO .A môžem ťi pomáť som dobrý trenér moji POKE : Pikachu ,Onix Bulvasaur , Sqrildle , Zapdos . Poliwag.????

 29. jej meno je hviezda

  Pre všetkých čo už ste alebo ešte len budete v Pravdozemi, tak dúfam že ešte zažijete veľa ďalších dobrodružstiev a nájdete nové zákutia a zvláštnosti vašej krajiny aby ste sa potom o ne s nami mohli podeliť.

 30. Mila UnU, pozname sa osobne a preto viem, ze ked tancujes, stracas pojem o realite a casopriestore rovnako ako ja a Chymeros, ked sa na Teba divame. Naozaj ovladas svojim tancom myslenie ludi a z realneho sveta dokazes ludi preniest do inych myslienok, spomienok ba i snov o buducnosti. Velmi Ti verim a citim, ze Chymerosa so svojimi priatelmi zachranis pred zahubou prave svojimi tanecnymi schopnostami, hoci to vobec nebude jednoduche. Nie len Chymeros a jeho priatelia budu celit velkemu nebezpecenstvu, ale i Ty sama budes pri zachrane tejto chasky celit obrovskej sile, ktora ta bude ubijat takmer do uplneho vycerpania, ale Ty so svojim velkym srdieckom a vlastnym telom dokazes odvratit velke nebezpecenstvo prave pomocou svojho nadherneho tanca, odhodlanostou, tvrdou drinou a vaznou schopnostou zatat zuby hoci aj pri nemalych bolestiach. Drzim Ti paste a prosim Ta, chran Chymerosa a jeho priatelov, pretoze Ty to zvladnes! Si moja JEDNICKA!

 31. tigrica Ivanita

  Ahoj Dyma chcela by som vedieť kde si sa naučila tak pekne tancovať a prajem Ti aby si porazila Žazwika

 32. Šimon Kirňak

  Blue, prajem ti, aby si v druhej časti našla spôsob, ako hudbou oživiť Vertigosa. Jedna kapela dokázala privolať Dymu, čo by potom dokázal veľký orchester?

 33. Šimon Kirňak

  Inak, s orwellov by sa pokojne mohli vykľuť oči, ktoré patrili nejakému stvoreniu, ale stratili sa mu a teraz ho hľadajú…

 34. už sa teším na knihu , som rád že Fictus Fabulus prišiel k nám do školy a ukázal nám ju nemal som žiadnu knihu na čítanie a táto ma zaujala ďakujem 😀

 35. George McLearis

  Čítal som tú knihu ale neviem čo mám dať. Proste aby všetko dobre skončilo.????

 36. Obyvatelia Trištvrti, by sa mohli vyskytnúť v nebezpečenstve, lebo by už nepriatelia nechceli Chymerosa ale obyvateľov Trištvrti. Chymeros by sa im snažil pomôcť, no nešlo by to až tak ľahko. Zažil by pri tom veľa nebezpečných dobrodružstiev. Nakoniec by ich všetkých zachránil, oni by sa odsťahovali do Trofmoku a nepriatelia by zase chceli Chymerosa.

 37. Ahoj Dyma:-)
  Si pôvabné a dobré dievča len pokračuj v tanci a prosîm rozdávaj pravdozemšťanom ale prosím aj ľuďom vždy úsmev aby zabudli na to, čo ich trápi:-)

 38. nech to hlavne dobre skončí lebo je to asi posledná kniha (myslím že posledná)

 39. Dobrý deň pán Kasprzyk z rodo Kasprzykov, (môžem Vás volať iba pán Kasprzyk?)
  chcem Vás pozdraviť a popriať Vám veľa šťastia. Dúfam že sa máte dobre, a chcem sa Vás opýtať pár vecí. Napríklad, meníte sa len na veci z neživej prírody? A nie je to trochu strašidelné, keď neviete ako sa zobudíte ďalšie ráno? Alebo to ovládate, a vždy sa premeníte na čo vlastne chcete? Ja viem, priveľa otázok. Dúfam že sa nájde nejaký spôsob ako by sa dalo medzi našimi svetmi komunikovať obojsmerne. No kým sa tak stane, tak ak by ste stretli Chymerosa, a jeho rodinu z Trištvrte, chcem aby ste ich odo mňa pozdravili. A tiež Vám prajem ešte nejaké dobrodružstvá s Chymerosom, nech to neberie osobne, ale niekedy by sa mu zišiel niekto kto by mu otvoril oči. Je to dobrý chlapec len niekedy robí hovadiny. Ako všetky deti.
  Dovidenia pán Kasprzyk z rodu… veď už viete 😀

 40. kralovna-tienov

  ahojte vsetci z pravdozeme dufam ze sa mate vsetci dobre a uzivate si pokojne chvile prajem vam vela pravdy a zabavy

 41. Tento odkaz posielam chimerosovi a jeho kamarátom:nech sa vám v pravdozemi darí a nech celí príbeh skončí dobre

 42. Noo… Tak asi tomu básnikovi Nickovi Jaskyňovi. želám mu, aby si ďalej v pokoji pod zemou písal svoje básne.

 43. Do Pravdozeme odkazujem: Aby si už nikto nerobil zlo. Aby si navzájom pomáhali a podporovali sa. Do Pravdozeme príde nový chalan Števko, ktorý zmení svet tým, že svojím fialovým dychom zmení svet. Má moc premienať a transformovať všetko zastaralé, nepotrebné, prehnité v mysliach iných atď….

 44. Ružové prasiatko

  Do pravdozeme by som chcelo odkázať iba tolko že vojna je zbytočná sme predsa rozumné prasiatka a dokážeme sa zhodnúť že vojna prináša iba straty na ludkých ale aj na tých prasačích životoch. Viem iba předpověď že sa objavý jedno prasiatko ktoré buďte verným priatelom jediného z našich hrdinov. A pomoze chymerosovy nasledovať svoje sny. ????❤️

 45. Nazdar! Nick Jaskyňa, si jedna z najlepších osobností Pravdozeme. Bol skvelý nápad zobrať si Chymerosa do výučby na istú dobu, a práve preto ti odporúčam zohnať si nového učňa. Je to nutné pretože tvoja múdrosť nesmie zmiznúť a niekto ju musí posunúť ďalším generáciám. Osobné odporúčam chlapca menom Kadgair, je múdry a šikovný a vhodný na túto úlohu. Dúfam že sa do Pravdozeme bezpečne dostane. S pozdravom
  Nullom

 46. Nezábudkové oko-1303

  Milý Chymeros

  Ahoj, viem, že teraz sa ti to moc nehodí, lebo možno ešte stále blúdiš v tme a hľadáš deti. Ale prijmi, prosím ťa, pozvanie do krajiny Modraj. O prepravu si nerob starosť, keď dočítaš tento list a prijmeš moje pozvanie. Mala by sa pred tebou zjaviť moja verná služobníčka Maggie (modrá mačka), ktorej by si povedal, kedy chceš prísť a ona to zariadi. V ten deň, ktorý si určíš sa pred tebou opäť zjaví a prenesie ťa do mojej ríše. Nie som niekto zo 44 ani z 11 ani z tých vyššie. Sme celkom mladá ríša, takže ešte ani nie sme na mape, pretože obyvatelia mojej krajiny čakali, kým konečne prídem. Nie som ešte dospelá lebo mám 12 rokov, ale v takomto veku niektorí vládcovia už nastupujú. Nerob si starosť s tým, že ešte nie sme zadelení, do ktorého sveta budeme patriť čiže sa zatiaľ iba vznášame vo vzduchu, ale nie je to vôbec vidieť. Keďže je to krajina Modraj je tu skoro všetko modré, ale neboj sa je tu normálne zelená tráva a sú tu aj normálne farby. Najviac tu však nájdeš nezábudiek. Hovorí sa, že nikdy nezabúdajú čo sa stalo a vedia o celom svete niektoré dokonca vedia aj budúcnosť, ale je ťažké to z nich dostať. Keď prídeš, myslím, že ma budeš poznať, ale pre istotu: Mám modré rovné vlasy po kolená, modré nadýchané šaty s vlečkou a modrú tiaru na hlave s nápisom Nezábudkové oko-1303. Ak to prijmeš, môžem ti toho povedať ešte. A pevne verím, že to prijmeš a ak chceš môžeš si z našej krajiny zobrať čo chceš.
  PS: u nás je bezpečne takže tam môžeš byť dokedy chceš.
  S pozdravom Nezábudkové oko-1303

 47. Chymeros ak raz nájdeš cestu spet do našeho sveta “reality” zober Dymu zo sebou a ukaz jej svoj svet ,svoju rodinu ,priateľov …..ako sa u nás hovorí je to tvoja BFF (naj priateľka)

 48. Chymeros by sa mohol spriateliť s orwelom ktorý má v oku laser, orwel by ho mohol ochraňovať.

 49. Ahoj Chymeros dúfam že sa máš dobre a vždy hovor pravdu keď to je PRAVDOZEM 🙂

  Pozdravuje Ťa PÁTRAČKA

 50. Milý chymeros!

  Som Dimun999 a je to na mne vidno:
  Žijem v DIGIsvete takže nadsebov má každý tabuľku so svojim menom. (Ak meno má ale ty už si ho získal takže nad tebou bude svietiť.) Ak stále hladáš deti u nás ich je dosť. Vlastne aj ja som ešte dieťa, veď mám len 9 rokov. Takto ťa pozývam do nášho sveta.
  Nemáme žiadneho vládcu takže nie som žiadny zo 44, 11, 4 a ani ten jeden. Ak prímeš toto pozvanie tak ti budeme všetci vďačný.
  Prídu k tebe počítačom virobené osoby, budú ťa chcieť zobrať na náš svet, ale ak to nebude vhodná chvíľa tak im to povec a oni odýdu. Neboj sa nie sme tu všetci len počítače. Len toto sú špeciálne naprogramované bytosti. Neni nás ani na mape lebo sme akoby rozpustený vo vzduchu. Keď bude pre Teba ten vhodný čas len to povedz a o prepravu do nášho svta sa už postarám. Môžeš tam byť od kedy chceš do kedy chceš a keď odýďeš dám ti čip pomocou ktorého sa môžeš kedykoľvek vrátiť a znova odýsť. U nás ti hrozí adrenalín len keď si to praješ. A ešte späť k tým vládcom. Vládcom sa môže stať každý. Stčí len nájsť svoj počítač a vitvoriť na ňom svoju rýšu. (Svoj počíač nájdeš vo svojom vlastnom dome v mojej rýši.) Rýšu môžeš upravovať alebo úplne zmatať. Máš k dyspzící aj program na ktorom vidíš koľko návštevníkov a ľudí s trvalím pobytom je v tvojej rýši. Nvimazávaj však rýšu v ktorej sú ľudia alebo návšťevníci!!! Vimažeš ich tým a DIGIcajti ti zakážu vitvárať rýše. Poradím ti. Keď sa ti rýša podarí nevimazávaj ju pretože sa k tebe môžu pripojiť ľudia a budú ťa brať ako vládcu úspešnej rýše a naviše budeš mať aj víhody od tých čo nemajú úspešnú rýšu alebo ju nemajú.
  Iných vlácov nemáme.

  PROSÍM PRÍĎ !!!
  >_____________<

 51. Príď aj sem a my ti ukážeme že aká je naša zem presne tak ako si to aj ty ukáz????????????

 52. Milý Chymeros,
  Istotne by si chcel navštíviť našu nádhernú mieromilovnú planétu Zem. Dúfam že u Vás v Pravdozemi máte veľa najrozličnejších zvierat a ste spojení v rôznych klanoch so špeciálnymi schopnosťami. (Napr. Schopnosť donútiť ľudí zabudnúť.) Pravdepodobne aj dýchate pod vodou a v ohni.usí to byť magické.
  Príď nás niekedy pozrieť
  Lillix

 53. Ahoj Chymeros,
  bolo by super keby si prišiel k nám na Zem. Dávaj si ale pozor! Na našej zemi je veľa nebezpečných tvorov.
  Pozdravuje ťa
  Elibra

 54. Chymeros, neviem, či sa mi to snívalo alebo to je fantázia, alebo naozaj, ale mne sa doma z vajíčka prineseného zo ZOO vyliahlo maličký Stegosaurus. Chodím do triedy, ktorej patrónom je Stegosaurus a tu zrazu na konci školského roka zo spoločného výletu v ZOO som si priniesol malé vajíčko a pozrime sa: malý Stegi. Neviem však ako sa o takéhoto tvora starať, mám síce doma malé rybičky, ale toto bude asi iný oriešok … Poraď, prosím!

 55. Ahoj Dyma.
  Tento odkaz je od mocných síl mocnejších neš také ktoré si môžme predstaviť. Nikto nevie co sa bude diať len ti musím odkázat len jedno chráň si svoje meno.
  A doprial by som ti zažiť to aby si našla napríklad nijakú pištolku ktorá mení veci na sklo alebo niečo také.

 56. Ahoj ,Chymeros
  Chcem ti odkázať aby si bol pripravený na všetko a aby si sa nevzdával aj v tej najhoršej situácii

  1. Fictus Fabulus

   Dan Finda, toto je vážny odkaz-varovanie. Neviem, či sa dá pripraviť na Všetko, ale Chymeros zažil už rôzne situácie a zakaždým si poradil, často najmä s pomocou priateľov. Som rád, že si jedným z tých, ktorí sú pripravení pomáhať mu. Buď všímavovnímavý. FF

 57. Ahoj Chymeros, priala by som Ti, aby si lietal pomocou krídel zhotovených z kníh. Pretože v knihách je ukrytá pravda.

 58. Milý Chymeros!
  Prajem Ti,aby si aj naďalej zažíval také super dobrodružstvá aké zažívaš, ale aj aby si sa šťastný občas zasmial na dobrom vtipe alebo príbehu od nás, stopárov. Dúfam že nájdeš nejakú dobrú vecičku, ktora Ti pomôže zdolať všetky prekážky a nástrahy z Pravdozeme.

  Tvoj obdivovateľ
  Adisport

 59. Čusík (džusík, busík, autobusík) Saroyan. Ako sa máš? Keď mi odpíšeš tak budem moc rád! A kŕmia ťa dobre?
  Hrozne ma teší že už sú prázdniny, konečne končí ten debílny školský rok.

  TEO

  1. Fictus Fabulus

   Dark Wing, mrzí ma, že bol uplynulý školský rok pre Teba debilný a horúco verím, že ten nasledujúci bude menej debilný a viac stabilný, flexibilný a možno aj mobilný. My však nemáme prázdniny, ale plniny, takže dúfam, že u nás nadobudneš nové sily do nového školoroka. Inak pozdrav Čusík busík autobusík preberám do nášho príbehu. Dúfam, že dáš súhlas.

 60. Mačička 2003

  Ahoj Chymeros, ako sa máš ? Dúfam, že dobre. Prajem ti ešte pekné prázdniny.

 61. Milý Chymeros,
  túto noc ti posielam svoj tajný sen o tom, ako som vedela lietať, mala som šaty z listov a krásne krídla. Farebným práškom som ti napísala na oblohu pozdrav od nás zo Zeme. Svietil tak silno, že ho bolo vidieť až do vesmíru. A keby si sa pozrel na našu planétu Zem, tak by si ten pozdrav uvidel.

 62. Ja posielam odkaz novej postave:
  Bielik, je super, že učíš lukostreľbu a že si taký láskavý, dobrosrdečný a všetkým pomáhaš.

  1. Fictus Fabulus

   Malá baletka, povedala si VEĽKÚ pravdu: len ten, kto pomáha druhým, je šťastný.

 63. Môj vzkaz znie takto: ignoruj tích , čo ti robia zle, naopak, povedz im že chceš aby ti to ďalej robili a potom prestanú,lebo ich to nebude baviť že sa ti to páči, lebo ti chceli robiť zle a chceli aby si im stále hovoril prestaňte.

 64. ToYen by mal zažiť let na drakovy okolo mora a Chymeros ty buť statočný ešte viac.

 65. Ahoj Dyma !

  Píše ti vikimina44 . Naučíš ma tancovať ako ty ?
  Prajem ti aby si naďalej tancovala a bola šťastná.

  Tvoja vikimina44.

 66. Milá Dyma a Chymeros,
  prajem vám veľa šťastia v Pravdozemi. Ak je Vertigos nažive, pozdravte ho odo mňa…dúfam, že je.
  Azura

 67. Milý Chymeros!
  Pozdrav všetkých obyvateľov Pravdozeme. Teším sa na vaše dobrodružstvá.
  Aquarin

 68. Crazy moderátor Riško

  Milý Chymeros !
  Pozdrav od mňa všetkých aby sa radovali !
  Ďakujem Crazy Moderátor Riško ????????

 69. Natália Hobľáková

  Milá Dyma chcem aby si zažila plavbu na veľryboopici a jazdu na ponyvlkovy.
  Tvoje stračie pierko

 70. Dyma, určite musíš zažiť motohrochovčelu, tisíchrochonožku a vtákomoriaka!

 71. mily chymeros,prajem Ti aby si zazil panterotigroslona,ktory ma kridla a velke drapi. Mohol by ta vozit na svojom chrbate po pravdozemi a chranit ta.

 72. Milý Guľomet, prajem ti, aby si mohol strieľať z guľometu do terča a nech ti páli kam treba (do stredu terča).

 73. Ahoj Dyma
  priala by som Ti aby si ochutnala niektoré naše ovocie. Podľa mňa by Ti chutilo.

 74. Tak sa mi to páči

  Milý Nyck Jaskyňa!
  Je super, že si pomohol Chymerosovi, keď to potreboval. Želám ti, aby tvoje básne naďalej vychádzali v knižných zväzkoch a aby kolovali medzi obyvateľmi Pravdozeme. Dúfam, že niekto nájde spôsob ako ich ,,prepašovať” aj do iných svetov, vrátane toho nášho. ????
  Želám veľa šťastia a veľa kopnutí Múzou????

 75. Stále zimomriva

  Milá Dyma a Blue, prajem vám aby ste sa dostali do nášho sveta a navštívili inštitúcie ako múzeum alebo hory

 76. Ahoj Saroyan!
  Dúfam že stále budeš súdržne chodiť s Vertigosom. Snáď už nebudeš robiť zle ostatným zvieratám ale naopak aby si im pomáhal ako sa len dá.

 77. Milý Chymeros,
  prajem ti veľa šťastia pri tvojich ďalších dobrodružstvách, nech nájdeš odpovede na všetky tvoje otázky, pretože poznať pravdu je veľmi dôležité. Buď naďalej odvážny a nikdy v seba neprestaň verit. ????
  PS. Dúfam, že nájdeš Dymu, Vertigosa aj Čina Melvilla.

 78. Milý Chymeros,
  Držím ti palce aby si našiel cestu speť na náš svet a aby si si našiel veľa pravdozemských kamošov. A dávaj si pozor aby sa ti nič nestalo.

 79. milý Chymeros prajem ti aby si našiel cestu spet a taktiež ti prajem veľa dobrodružstva tvoja džula

 80. CHYMEROS
  nech sa darí, nech nemáš problémy, a nech tam nájdeš priateľov (sú veľmi dôležitý)

 81. Chymeros si dobrý a určite zdoláš všetky prekážky.????????????????????????????????????????????

 82. Silvia semančikova

  prajem Obyvatelom pravdozeme nech maju pokoj na ich čistich nadherních dušiach pokoj držím im palce milujem vas a dúfam že Chymeros najde všetky odpovede na tvoje otázky s pozdravom Moonightara

 83. Silvia semančikova

  a ozaj ešte niečo keby mám tu možnost tak by som strašné rada išla do pravdozeme

  1. Ahoj, Moonightara, ďakujeme za Tvoje krásne želanie. Do Pravdozeme sa môžeš vybrať ako stopárka, keď budeš pomáhať spolu s ostatnými Chymerosovi. Už teraz sa odohrávajú jeho nové dobrodružstvá, pri ktorých môžeš byť aj Ty.

Komentáre sú uzavreté.

0
  0
  Váš košík
  Váš košík je prázdnySpäť do obchodu